O nás

  Bylo nebylo...byl jednou jeden pár Zdenda a Klárka, kteří spolu bydleli v panelákovém bytě 2+1. Slečna Klárka měla nejraději ze všech zvířátek  pejsky a především Bernské salašnické psy. A tak jí Zdenda jednoho krásného dne připravil překvapení a pořídil jí fenečku  tohoto plemene - Abigail, Abinku, Bibí, atd., atd.. O pár měsíců později koupil i obrovský statek v nedaleké vesničce, kam se později o Vánoích i s Abinkou přestěhovali. Později se rozhodli pořídit si vlastní rodinu, než se tak ale stalo, opodál ve vesničce se narodili štěňátka a Klárka neodolala a jedno si vzala domů - Eliška, Kely, Kelišová, atd., atd. Pak přišel na svět náš hlavní krmitel Ríšánek, narodil se 1.11.2009.

Letošní rok 2011 jsme od Zdendovo rodičů dostali do péče 3 1/2 letou fenečku Jack rusella teriéra - Aime. Jelikož je temperamentnější a bohužel se nesnese se svou vlastní maminkou.

A v červenci 2011 jsme si pořídili další fenečku BSP - Biancu. Dostali jsme ji od majitelů v Litoměřicích, kteří už se o ni nemohli dále starat.

A tak vznikla naše početná rodinka:o)

Nebojte, určitě se budeme  i nadále rozrůstat...

Chovatelskou stanici jsme založili v roce 2005 pouze s jedním pejskem - Bernským salašnickým psem jménem Abigail.

Název jsme vybrali dle našeho příjmení a obce, kde se nacházíme.


Kontakt

Chovatelská stanice

Řehoř ’s Fork Všestudy

Všestudy 51
431 11 Jirkov


+420 776 383 665